info@hlavolamy.cz

Telefonické objednávky

317 728 144Po-Pá 8-10 hod.

O nás

World in Puzzle® neboli česky Svět v hlavolamu je evropsky chráněná obchodní značka společnosti ELTSEN a.s. pro maloobchodní a velkoobchodní prodej hlavolamů, her a hraček.

Modré z nebe

V České republice firma podniká v maloobchodním prodeji hraček, hlavolamů a her pod chráněnou značkou Modré z nebe ®. V maloobchodním prodeji hraček a hlavolamů firma podniká od roku 1997, prodej velkoobchodní byl zahájen v roce 1997.

Sídlo společnosti ELTSEN a.s. je v Benešově u Prahy, kde také najdete velkoobchodní vzorkovnu, maloobchod Modré z nebe Benešov, Modré z nebe Konopiště a naše další podnikatelské aktivity Pension Konopiště a muzea motocyklů Konopiště a Netvořice.

Podnikatelské aktivity spojené s prodejem hraček a hlavolamů nejsou nosnou činností společnosti ELTSEN a.s. a tvoří jen asi 5 % ročního obratu společnosti, přesto patří naše společnost k největším velkoobchodním prodejcům hlavolamů v ČR.

Hlavolamy prodáváme s láskou a s přesvědčením, že tento produkt neoddělitelně patří k národu hračičků a snílků, jakým my Češi nesporně jsme.